Zaznacz stronę

Metoda biorezonansu jest związana z filozofią medycyny chińskiej. Powszechnie za jej twórców uznaje się Ericha Rusha oraz Franza Morella. Wymienieni panowie stworzyli metodę MORA, polegającą na tym, że wibracje elektromagnetyczne wykorzystane są do leczenia chorób oraz diagnostyki. 

Należy wiedzieć, że organizm oraz układ wewnętrzny mają potencjał energetyczny. Potencjał ten nie ulega zmianie nawet w czasie infekcji czy trwania choroby. Jest to widoczne przede wszystkim wtedy, gdy w organizmie zaczynają magazynować się toksyny. Metoda biorezonansu nie tylko wykrywa i analizuje te zmiany, ale również pobudza organizm do właściwej równowagi energetycznej.

Co można osiągnąć dzięki terapii biorezonansowej?

Najważniejszym zadaniem biorezonansu jest leczenie organizmu z różnego rodzaju pasożytów. Warto wiedzieć, że metoda ta w porównaniu do laboratoryjnych metod wykrywa dokładniej oraz częściej pasożyty. Potrafi nawet uwzględnić ich lokalizację. Oczywiście pierwszym elementem terapii zdrowotnej będzie odrobaczenie. Nie wszyscy jednak są świadomi, że występowanie pasożytów w organizmie jest bardzo niebezpieczna, może między innymi przyczynić się do wielu chorób. Przykładem może być osłabiony organizm czy uszkodzone jelita.

Biorezonans pozwala także na wykrycie alergii pokarmowych. Występują przypadki, w których można przeprowadzić odczulania biorezonansem. W trakcie seansu konieczne jest wyciszenie czynników na konkretny alergen. Warto wiedzieć, że w trakcie jednego seansu można odczulić na 3 różne alergie. Biorezonans pomaga też przy leczeniu alkoholizmu czy uzależnienia od papierosów.

Co można zdiagnozować biorezonansem?

Biorezonansem możliwe jest wykonanie testów na obecność pasożytów, niedobory oraz nadmiary mikroelemntów. Ponadto za pomocą tej metody można dokonać analizę układu pokarmowego czy zrobić test substancji nietolerowanych, alergenów.

Zalety biorezonansu

Do zalet biorezonansu należy zaliczyć: brak skutków ubocznych, możliwość zdiagnozowania wielu chorób czy infekcji, a także nie inwazyjność badania, o czym zapewnia gabinet bioanna.com.pl. Warto również dodać, że metoda ta charakteryzuje się tym, że celuje bezpośrednio w patogeny chorobotwórcze, w dodatku nie zniszczy naturalnej flory bakteryjnej tak jak to robią antybiotyki.

Terapia biorezonansowa ponadto pomaga przy leczeniu niewłaściwej pracy układu krążenia. Stosuje się ją także przy zaburzeniach energetycznych organizmu. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że biorezonans podnosi odporność organizmu, często stosowana jest profilaktycznie w celu zmniejszenia podatności na infekcje. Oczywiście terapia biorezonansowa nie ma skutków ubocznych. Rekomendowana jest dzieciom, które cierpią na zaburzenia snu.