Zaznacz stronę

Elegancki zegarek zamiast smartfona

Zegarek męski powinien charakteryzować się pełnią elegancji. Taka wersja pasuje zarówno do casualowych stylizacji, jak i na wyjątkowe wyjścia. Jest najbardziej pożądaną opcją, ponieważ dodaje stylu i gracji w każdej sytuacji. Nie można zapominać o jego funkcjonalności – pozwala odczytywać godziny bez konieczności sięgania do kieszeni po smartfona czy telefon komórkowy. Można dodatkowo stwierdzić, że zegarki są dziś towarem luksusowym, ponieważ wiele osób rezygnuje z używania tego dodatkowego gadżetu ze względu na to, że jego funkcję zastępuje właśnie smartfon.

 

Zegarek od Giacomo Design jako przejaw luksusu

Mimo wszystko posiadanie zegarka wiąże się z pewnego rodzaju komfortem i luksusem. Kupowanie zegarka kojarzy się z wydawaniem sporej ilości pieniędzy. To prawda, jeśli ktoś chce się zdecydować na zegarek z najwyższej półki cenowej, ale nie jest to regułą. Tak naprawdę można kupić dobry zegarek, który wcale nie kosztuje fortuny. I tutaj doskonałym producentem okaże się Giacomo Design, gdzie można kupić zegarki męskie bardzo dobrej jakości, a jednocześnie w niskiej cenie. To świetny sposób, żeby zaopatrzyć się w akcesorium galanteryjne bardzo dobrej jakości przy jednoczesnym zachowaniu umiaru cenowego.

 

Dobre zegarki – przykłady Giacomo Design

Można spotkać się z twierdzeniem, że dobry zegarek musi posiadać wysoką cenę. W przypadku Giacomo Design nie jest to prawda, ponieważ oferowane tutaj produkty posiadają konkurencyjne, niskie ceny, a jakość wyrobu jest naprawdę wysoka. Przykładowe realizacje opisane są poniżej:

  • zegarek Giacomo Design Classico czarny z czarną skórą – jego koszt to 749 zł, bardzo klasyczny, dlatego nie dość, że pasuje do stylizacji niemal każdego rodzaju, to na dodatek prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, posiada on stalową kopertę w kolorze czarnym z matową strukturą , czarny pasek ze skóry naturalnej doskonale komponuje się z całością wykonania, z dodatkowych atrybutów wyróżnia się posiadaniem datownika i chronografu, a zapinany jest na klamrę; w tej linii Giacomo Design proponuje więcej realizacji,
  • zegarek Giacomo Design Moderno brązowy z brązową skórą – może być z powodzeniem noszony na co dzień np. do pracy, jego koszt to 711 zł, posiada kremowe indeksy i brązowy kolor tarczy, co doskonale się ze sobą komponuje, pasek ze skóry naturalnej jest w kolorze brązowym, wykorzystane zostało szkło mineralne, z dodatkowych atrybutów wyróżnia się posiadaniem datownika i chronografu oraz fluoroscencyjnych wskazówek zapinany jest na klamrę,
  • zegarek Giacomo Design Titanio w czarno-srebrnym kolorze – kosztuje 490 zł, 42-milimetrowa koperta zegarka to wykonana jest z tytanu, pasek jest srebrny, a mechanizm japoński kwarcowy, dodatkową cechą, która wyróżnia go spośród innych, jest bardzo cienka koperta, zapina się na zatrzask,
  • zegarek Giacomo Design Grave biało-czarny – wykonany ze stali nierdzewnej, z paskiem ze skóry naturalnej i szkłem mineralnym, posiada dodatkowo datownik oraz fluoroscencyjne wskazówki,
  • zegarek Giacomo Design Metallo – kosztuje 699 zł, cechuje się oryginalnością wykonania, daleko mu do tradycyjnej klasyki, wykonany ze stali nierdzewnej, a pasek ze skóry naturalnej, posiada dodatkowo datownik, chronograf, strukturę tarczy w 3D oraz szkiełko z niebieskim refleksem.

Wszystkie opisane wyżej przykłady to zegarki najwyższej jakości oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Zawierają wszystko to, co jest potrzebne, aby wykazać się naprawdę profesjonalnym produktem galanteryjnym. Zegarki od Giacomo Design są tak zrobione, że spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Pozwalają cieszyć się profesjonalizmem wykonania, doskonałą jakością, a przy tym nie wymagają wydawania niebagatelnych sum pieniężnych.

Są doskonałą odpowiedzią na potrzebę znalezienia zegarka trwałego (mają dwuletnią gwarancję), ładnego i dobrego, czyli spełniającego wiele funkcji jednocześnie. Dzięki niemu można zachować tradycyjną metodę sprawdzania godziny, czyli po prostu zerknięcie na nadgarstek.