Zaznacz stronę

Dziewczynki od najmłodszych lat marzą o księciu z bajki. Oglądają kreskówki, w których każda księżniczka zostaje poślubiona przez przystojnego i zamożnego mężczyznę. Wiele dorosłych kobiet również ma swoje ideały, które nie są możliwe do spełnienia. Jest jednak jeden taki dzień, w którym każda kobieta bez względu na wiek i upodobania chce czuć się wyjątkowo. Oczywiście mowa tu o dniu ślubu. Jak się do niego przygotować? Co zrobić, aby nie stresować się niczym? Jak zadbać o wygląd w tym wielkim dniu?

Najważniejsze to jak zawsze mieć plan i rozpocząć jego realizację na długo przed ślubem. Robienie czegokolwiek na ostatnią chwilę generuje niepotrzebny stres. Sama ceremonia jest wystarczająco stresująca zatem nie warto narażać się na dodatkowe powody do zdenerwowania.

Przede wszystkim kupno sukni ślubnej. Chociaż właściwie czy opłaca się kupować sukienkę, którą założy się tylko raz? Suknie ślubne można także wypożyczać! Jest to ciekawa opcja dla mniej zamożnych kobiet, które również chciałyby wyglądać jak księżniczki, ale nie wydając przy tym fortuny. Oczywiście jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie, a pieniądze nie grają roli to warto wybrać się do sklepu i przymierzyć różnego rodzaju suknie ślubne. Niezwykle ważne jest to jak Ty w danej sukni się czujesz i jak w niej wyglądasz! Może zdarzyć się tak, że jakaś kreacja bardzo spodoba Ci się na modelce z katalogu albo na manekinie, ale sama będziesz czuła się w tej sukience przytłoczona i niepewna. Ubranie ma Ci dodawać pewności siebie i poczucia, że jesteś piękna! Nie warto zatem wciskać się w suknię, w której czujesz się po prostu źle.
Kogo zabrać ze sobą na zakupy? Na pewno kogoś przy kim czujesz się pewnie i dobrze. Musi to być ktoś bliski komu ufasz. Najbliższa przyjaciółka, mama albo babcia. Oczywiście najlepiej, aby była to kobieta, bo one zdecydowanie lepiej znają się na modzie i stylu. Płeć piękna ma bardziej rozwinięte poczucie estetyki.

Kolejny krok o którym nie możesz zapomnieć to fryzura i makijaż. W tak wyjątkowym dniu jak ślub możesz się trochę rozpieścić i zamówić profesjonalną wizażystkę i fryzjera. Specjalistka od makijażu pięknie podkreśli Twoją buzię i jej atuty. Dodatkowo profesjonalny make-up będzie zdecydowanie trwalszy niż ten, który możesz wykonać samodzielnie.
Na spotkanie z fryzjerem musisz się odpowiednio przygotować. Koniecznie znajdź fryzurę, która Cię interesuje i pokaż specjaliście zanim przystąpi do układania Twoich włosów.

REKLAMA: ANNA KARA – www.annakara.com/salony-sprzedazy/salon-warszawa