Zaznacz stronę

Na chwile obecna wszędzie są reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy. Jedne da się przełączyć, co do drugich trzeba mieć anielską cierpliwość, aby znaleźć krzyżyk i wyłączyć reklamę wyskakująca nam w okienku przeglądarki internetowej.

Przypinki są takim rodzajem gadżetu reklamowego, którego nie pozbywamy się tak chętnie. Często otrzymujemy długopis z logiem firmy czy smycz, kilka kroków dalej otrzymamy breloczek. Są to stosunkowo miłe i nie nachalne gadżety, które mogą ułatwiać nam życie. Przypięcie klucza do breloczka czy smyczy nie pozwoli nam na zgubienie ich. Rozdawanie tego typu gadżetów reklamowych jest dobrym chwytem marketingowym, gdyż ludzie lubią takie rzeczy.

Na chwilę obecną w Krakowie istnieje wiele firm, które zajmują się produkcją małych gadżetów reklamowych. Jedną z nich jest Fabryka Magika – Producent Materiałów Reklamowych. Na ich internetowej stronie znaleźć możemy bardzo bogaty asortyment, który oferują klientom. Poczynając od smyczy, poprzez kubki, torby, plakaty, badziki czy odzież. Firma oferuje przykładowo smycze bez żadnego nadruku, bądź z nadrukiem, takim jakiego zażyczy sobie zleceniodawca. Ceny wahają się od bardzo niskich ( poniżej złotówki) do nawet 50 złotych.

Kolejna firmą jest StudioSiedem. Jest to firma, która również zajmuje się produkcją małych gadżetów. Tutaj oferta jest nieco bardziej bogata, gdyż w ofercie można znaleźć parasol przeciwdeszczowy, skarbonki, maskotki, kalkulatory, zegarki czy latarki. Niewątpliwym ułatwieniem dla klientów jest wprowadzenia na ich stronie Kalkulatora, który pozwala na dokładne przeliczenie kosztów nadruków, po zaznaczeni odpowiednich opcji.

Można by było wymienić o wiele więcej takich firm. Widać, więc że marketing internetowy nie wyparł tradycyjnego reklamowania produktów. Jeżeli nosimy smycz z Nokii to w jakiś sposób się utożsamiamy z tą firmą i stajemy się jej żywą reklamą, a jako żywa reklama możemy mówić i zachęcać. Badziki to dziś bez wątpienie gadżet reklamy, który mocno wesprze każdą kampanię reklamową.