Motoryzacja

Myjnie ekologiczne – gdzie je znajdziemy?

Ekologiczne myjnie zyskały dużą popularność wśród  krakowskich użytkowników aut. Dzięki pro środowiskowemu zastosowaniu nowoczesnych technologii producenci myjni oferują nam nie tylko skuteczne wykonanie podstawowych usług, ale również dbałość o środowisko. Większość ofert jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych, przy zapewnieniu dojazdu.

Pielęgnacja, skuteczne oczyszczanie ciężkich zabrudzeń tapicerki oraz standardowe mycie mogą być wykonywane przy zachowaniu ekologicznych metod. Standardowa ilość zużywanej wody w trakcie podstawowych zabiegów czyszczących to jedynie 4 litry. Maszyna parowa dzięki działaniu przy zachowaniu wysokiej temperatury oraz minimalnej wilgotności jest w stanie pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń. Sprawdza się zarówno przy likwidacji zwykłych plam jak licznych bakterii, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów.

Dodatkowym plusem destylacji za pomocą pary jest fakt, iż przy tej metodzie nie jesteśmy w stanie uszkodzić karoserii poprzez spowodowanie jakichkolwiek zarysowań. Co więcej, urządzenie parowe umożliwia nam dotarcie do niewielkich zakamarków, bez użycia szkodliwych środków czyszczących. Para jest w stanie pozbyć się tłuszczu, pasożytów a także licznych wirusów.

Oczyszczanie za pomocą pary pozwala nam również skrócić czas mycia prawie o połowę, co w połączeniu z imponującą skutecznością znacznie zwiększa atrakcyjność usługi. Wilgotność pary możemy dowolnie regulować w zależności od rodzaju zabrudzenia jakie zamierzamy usunąć.

Ceny podstawowych usług nie są wygórowane, szczególnie w porównaniu z cenami jakie obowiązują w tradycyjnych myjniach.  Średni koszt impregnacji  wynosi od 50 – 100 złotych.

W celu wyszukania najbliższej myjni ekologicznej, wystarczy  skorzystać z  wyszukiwarki internetowej, posługując się  prostym hasłem; ekologiczna myjnia samochodowa.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.18_1163]
Oceny: 0 (z 0 głosów)