Zaznacz stronę

Ekologiczne myjnie zyskały dużą popularność wśród  krakowskich użytkowników aut. Dzięki pro środowiskowemu zastosowaniu nowoczesnych technologii producenci myjni oferują nam nie tylko skuteczne wykonanie podstawowych usług, ale również dbałość o środowisko. Większość ofert jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych, przy zapewnieniu dojazdu.

Pielęgnacja, skuteczne oczyszczanie ciężkich zabrudzeń tapicerki oraz standardowe mycie mogą być wykonywane przy zachowaniu ekologicznych metod. Standardowa ilość zużywanej wody w trakcie podstawowych zabiegów czyszczących to jedynie 4 litry. Maszyna parowa dzięki działaniu przy zachowaniu wysokiej temperatury oraz minimalnej wilgotności jest w stanie pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń. Sprawdza się zarówno przy likwidacji zwykłych plam jak licznych bakterii, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów.

Dodatkowym plusem destylacji za pomocą pary jest fakt, iż przy tej metodzie nie jesteśmy w stanie uszkodzić karoserii poprzez spowodowanie jakichkolwiek zarysowań. Co więcej, urządzenie parowe umożliwia nam dotarcie do niewielkich zakamarków, bez użycia szkodliwych środków czyszczących. Para jest w stanie pozbyć się tłuszczu, pasożytów a także licznych wirusów.

Oczyszczanie za pomocą pary pozwala nam również skrócić czas mycia prawie o połowę, co w połączeniu z imponującą skutecznością znacznie zwiększa atrakcyjność usługi. Wilgotność pary możemy dowolnie regulować w zależności od rodzaju zabrudzenia jakie zamierzamy usunąć.

Ceny podstawowych usług nie są wygórowane, szczególnie w porównaniu z cenami jakie obowiązują w tradycyjnych myjniach.  Średni koszt impregnacji  wynosi od 50 – 100 złotych.

W celu wyszukania najbliższej myjni ekologicznej, wystarczy  skorzystać z  wyszukiwarki internetowej, posługując się  prostym hasłem; ekologiczna myjnia samochodowa.