Zaznacz stronę

Pamiętam jak dziś, kiedy na siódme urodziny otrzymałem wspaniały zestaw klocków Lego do zbudowania osiedla bloków czteropiętrowych. Zaraz po wyjściu gości zacząłem składać element do elementu i już po kilku godzinach pierwszy blok stanął na moim wspaniałym biurku. Wtedy to dopiero zobaczyłem, co naprawdę oznacza mieć wspaniały zestaw klocków Lego w swoim domu.

Od tamtej również pory każda moja zabawka to był kolejny zestaw klocków Lego. Dziś mam już czterdzieści lat, a z zawodu jestem inżynierem budowlanym, bowiem fascynacja budowania pozostała mi od dzieciństwa. Dziś również kupuje sobie profesjonalne zestawy klocków Lego, z których mogę budować genialne projekty, nie koniecznie te z okładek opakowań, gdyż będąc inżynierem budowlanym projekty wspaniałych budowli wymyślam sam. Mam również oczywiście wspaniałe dzieci, które odziedziczyły po mnie zarówno pasję do klocków Lego oraz do budowania wspaniałych budowli, choć córka zdecydowanie woli lalki Barbie.

Dziś wiem, ze gdyby nie prezenty od moich rodziców w postaci zestawów klocków Lego, nie byłbym tak dobrym inżynierem budowlanym, być może w ogóle nie miałbym nic wspólnego z budownictwem i architekturą.