Zaznacz stronę

Pragniemy na naszym portalu graficznym poinformować, iż pilnie poszukujemy pracownika – administratora forum graficznego, który będzie koordynował nasze forum w systemie ośmiu godzinowym od godziny ósmej rano do godziny szesnastej.

Zależy nam aby osoba zatrudniona na tym stanowisku miała wykształcenie typowo graficzne, ponieważ oprócz prowadzenia forum graficznego, będzie ona zobowiązana udzielać wszelkich porad oraz wskazówek zarówno profesjonalnym jak i amatorskim grafikom, którzy rejestrują się na naszym forum graficznym i nie rzadko potrzebują fachowej pomocy. Również w przypadku zaistnienia dyskusji na forum graficznym, administrator będzie miał obowiązek śledzić jej przebieg i ewentualnie poprawiać grafików, którzy będą rozmawiali, udzielali sobie porad i wskazówek.

Grafik komputerowy zatrudniony na tym stanowisku będzie pracował na zasadach telepracy na umowę o pracę, na początek będzie to umowa próbna na trzy miesiące, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Nie ma dla nas znaczenia z jakiego miasta będzie pochodziła osoba zatrudniona na stanowisku administratora forum graficznego, gdyż kontakt będzie wyłącznie za pomocą Internetu oraz poczty elektronicznej.