Zaznacz stronę

Oferujemy różnorodne przyjęcia, które na pewno zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Organizowane przez nas bankiety, imprezy firmowe czy komunie charakteryzują się pomysłowością. Każde wydarzenie przygotowujemy indywidualnie według upodobań zleceniodawcy. Zależy nam na innowacyjnych, atrakcyjnych rozwiązaniach. Zapewniamy także zaplecze cateringowe. Można wybierać spośród wielu kuchni. Nasze kucharki i kucharzy przygotowują dania główne, przystawki, desery i wiele innych według tradycyjnych receptur. Jeśli jednak zależy Ci na kreatywnej kuchni, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

cerimony

Co jeszcze oferujemy?

Oczywiście najnowocześniejsze nagłośnienie oraz oświetlenie, które sprawiają, że każda impreza staje się wyjątkowa. Gwarantujemy także różne atrakcje na życzenie – tańce, śpiew i dobra zabawa to nasza specjalność. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych gości. To właśnie dla nich organizujemy także imprezy tematyczne według odgórnie ustalonego planu. Nasz budynek jest nowoczesny i bardzo przestronny. Jesteśmy więc w stanie zorganizować nie tylko małe, kameralne przyjęcia, ale także większe wydarzenia z niestandardową liczbą zaproszonych. Dbamy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, który składa się na wykreowanie wyjątkowej atmosfery.

Specjaliści w pogotowiu
Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie. Nasz zespół to grupa prężnie działających, optymistycznie nastwionych do świata ludzi. Tworzymy zgraną drużynę. Łączymy różne charaktery i pomysły, co, w efekcie, daje mieszankę doskonałą. Nieustannie bierzemy udział w wielu targach, szkoleniach i konferencjach. Śledzimy najnowsze trendy na rynku i wciąż poszerzamy naszą ofertę. Udostępniamy salę, ale na tym nie kończy się nasza działalność. Ustawiamy odpowiednią liczbę stołów i krzeseł w dowolnej konfiguracji. Udostępniamy także scenę. Chcesz wyświetlić prezentację? Nie ma problemu, oprawa multimedialna nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Ponadto, gwarantujemy miejsca parkingowe, aby klienci oraz goście nie musieli martwić się o przestrzeń do pozostawienia samochodów. Przed imprezą można “wypróbować” pomieszczenie, dzięki czemu w ważnym dniu nie będzie żadnych, przykrych niespodzianek. Próby nagłośnienia, oświetlenia dozwolone! Wszystkie elementy dostarczamy na czas, według wcześniej ustalonych reguł.

Nie kupujesz kota w worku

Nasze umowy są jasne i przejrzyste. Utrzymujemy stały kontakt z klientem i jesteśmy do dyspozycji w każdym momencie. Nasze podejście charakteryzuje elastyczność oraz nastawienie na potrzeby zamawiającego. Spraw, by tak ważne momenty w Twoim życiu, jak komunia, bankiet czy impreza firmowa, zachwyciły Twoich gości i na długo pozostały w ich pamięci. Zobacz naszą ofertę. Proponujemy wiele opcji zarówno samych imprez, jak i wyposażenia. Fachowo dobieramy scenariusz, charakter oraz atmosferę imprezy. Oddaj sprawy w nasze ręce, a zyskasz stuprocentową gwarancję zadowolenia. Działamy na polskim rynku już od wielu lat i przez ten czas poznaliśmy jego specyfikę.

źródło: http://wroclaw.restauracja-atmosfera.pl/pl/spotkania-firmowe