Zaznacz stronę

Żyjemy w czasach przepełnionych rywalizacją. Zaczyna się w szkole, każdy chce mieć najlepsze rzeczy, gadżety. Później nasz prestiż wyznacza podejmowana praca, dom, rodzina. Każda dziedzina wymaga od nas reklamy, począwszy od autoprezentacji na rozmowach kwalifikacyjnych, a zakończywszy na promowaniu produktów prowadzonej firmy. Dobra forma reklamy będzie gwarantem powodzenia w pozyskiwaniu nowych klientów w kraju i za granicą. Zwiększona ilość klientów zdecydowanie podniesie zyski.

Wystarczy zainwestować w bilbordy reklamowe – jedną z najtańszych form reklamy wielkoformatowej. Umieścić je w widocznych miejscach w mieście i okolicach. Dostępne są w różnych rozmiarach, formatach. Firmy trudniące się ich sprzedażą zapewniają transport oraz umieszczenie bilbordu w wybranym miejscu. Koniecznie należy wziąć pod uwagę zaostrzone przepisy w sprawie rozwieszania reklam w mieście, w szczególności wielkoformatowych. Oprócz bilbordów możemy zainwestować w ekspozytory reklamowe, stojaki i regały. Zazwyczaj są wykonane z plexi lub szkła akrylowego. Stojaki na foldery, stojaki na foldery składane lub multimedialne wykorzystywane są w miejscach publicznych np: bankach do umieszczania ulotek z nowymi kredytami, lokatami. Natomiast stojaki na:

  • prezentowanie produktów
  • stojaki na katalogi
  • stojaki na plakaty

5422404685_3589bde99b_b

Mamy do wyboru stojaki drabinkowe stalowe, na foldery dwustronne, na forldery z plakatem.

Najbardziej trafiającą formą reklamy jest reklama graficzna – jej prezentacje umożliwia stojak roll- up . Wydruk cyfrowy umieszczony jest na wysokiej jakości materiale. Zaletą stojaków jest szybki demontaż oraz rozłożenie w dowolnym miejscu. Zakup stojaka roll – up z grafiką jest zdecydowanie tańszy w porównaniu z innymi rodzajami jak regały. Można się pokusić o zakup tzw. potykaczy reklamowych, które jeszcze bardziej pokreślą widoczność naszej firmy. W zależności od potrzeby do wyboru mamy potykacze wewnętrzne i zewnętrzne. Utrzymane są w nowoczesnych aranżacjach. Ich obecność nie tylko zapewni reklamę, jak również podkreśli charakter miejsca. Odpowiednio dobrany kształt, wysokość stojaka, czy też regału będzie ozdobą np. stojaki na foldery multimedialne z podświetlanymi bokami. Kolejną metodą, aby jeszcze bardziej reklamować firmę jest umieszczenie reklamy na pojazdach, poprzez aplikację folii samoprzylepnych. Umożliwiają one widoczność od wewnątrz, na zewnątrz eksponują kolorową grafikę.

8461761172_65e9c1be0e_o

Duża konkurencyjność firm powoduje obniżenie cen bez naruszania jakości produktów – reklama, oznakowanie firm jest bardzo istotne. Mając do wyboru dwa sklepy z pieczywem, z lewej strony przed drzwiami sklepu stoi napis BUŁKI, z prawej strony przed sklepem stoi napis ŚWIEŻE BUŁKI. Który wybieramy? Gdzie zdecydujemy się zakupić pieczywo na śniadanie? Oczywiście, że większość z nas wybierze się do sklepu po prawej stronie. Czasami wystarczy prosty sposób, aby pozyskać klientów. Warto zainwestować trochę pieniędzy, aby w niedługim czasie zobaczyć efekt w postaci większych zysków firmy.

 

źródło: pam.net.pl/reklama/bilbordy-reklamowe-pylony/