Zaznacz stronę

Zorganizowanie tak wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest ślub i wesele, to nie lada gratka, ale wszystko jest do wykonania. Najważniejsze to zdrowo podejść do tematu, nie załamywać się drobnymi niepowodzeniami, uparcie brnąć do przodu, choćby nie wiem co. Mając dobry plan, można zrobić wszystko, dlatego tak ważne jest wykonanie tego planu na samym początku. astępnie będziemy wykonywać kolejne czynności wg naszych notatek i posuwać się z pracami do przodu. Na początku naszej drogi, powinno się odbyć spotkanie z księdzem z parafii przyszłej panny młodej. Wizyta ta ma na celu ustalenie daty naszego ślubu kościelnego. Gdy dojdziemy do konsesusu, kolejne zadanie to znalezienie sali weselnej, w które wyprawimy przyjęcie weselne. Niemało czasu nam zejdzie znalezienie odpowiedniego miejsca, które spełni nasze oczekiwania i dopasuje się do naszych wymagań. Musi być to odpowiednia wielkościowo sala, ponadto przestronna, komfortowa i nowoczesna. Gdy takową znajdziemy, od razu ją rezerwujmy. Ponadto na naszej liście zadań musi znaleźć się znalezienie orkiestry, bądź zespołu, czy Dja, który zagwarantuje zabawę i zajmie się oprawą muzyczną przyjęcia. Wybranie sukni ślubnej, która będzie tą jedyną, wymarzoną, to wbrew pozorom, niełatwe zadanie, które także pochłonie chwilę czasu. Tak samo sytuacja się klaruje, jeśli chodzi o suknie dla drużek i garnitur dla pana młodego. Ostatni na liście jest wystrój kościoła, sali weselnej oraz wiązanki ślubne.

fotograf Kielce

FOTOGRAFIA ŚLUBNA- co, kto i jak?

Postanowiłam, że tą dziedzinę ślubną odseparuje od reszty, gdyż jest bardzo ważna i chcę jej poświęcić oddzielny rozdział. Zdaję sobie sprawę jak trudno jest znaleźć dobrego fotografa, a o fotografie ślubnym nawet nie wspomnę. Sama kilka lat temu, stanęłam przed tym zadaniem i nie wiedziałam, co począć. Z pomocą przyszła mi wyszukiwarka Google, która uporządkowuję wiedzę z Internetu. Wystarczyło, że wpisałam >fotograf ślubny< i moim oczom ukazało się mnóstwo wyników do tego tematu. Najlepiej zebrać listę z np. pierwszych 10 stron, na różne słowa tego typu, a następnie przeglądać wszystkie strony fotografów.

Mamy nadzieję, że wpis ten pomógł Ci w trakcie wyboru fotografa na twój ślub. Fotografia w tekście została zaczerpnięta z bloga fotograficznego nasdwoje.com.pl na który gorąco i serdecznie zapraszamy Państwa już teraz. Jeżeli wpis Ci się podobał to zostaw komentarz lub łapkę w górę.