Zaznacz stronę

Interesujesz się grą w pokera Texas Hold’em? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Niedawno powstał bowiem nowy serwis dedykowany tej grze – turnieje-pokerowe.pl. Wreszcie sytuacji kiedy rodzimi pokerzyści nie mają gdzie pograć w pokera w naszym kraju może się diametralnie zmienić. Portal już teraz ogłosił start pierwszego turnieju pokerowego.

Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy zorganizowany przez serwis turnieje-pokerowe.pl turniej? Wiadomo już, że zabawa będzie mieć miejsce w Krakowie, z kolei data nie jest jeszcze znana, gdyż organizatorzy uzależniają ją od zainteresowania turniejem i tego kiedy zbierze się 100 zainteresowanych osób. Jakie będzie wpisowe do turnieju? Ta decyzja leży w Waszych rękach. W serwisie możecie bowiem głosować w specjalnej ankiecie, która to zdecyduje o wysokości wpisowego do pierwszego turnieju.

Jakie jeszcze przydatne informacje znajdziecie w portalu turnieje-pokerowe.pl? Dla początkujących graczy nie mogło oczywiście zabraknąć zasad gry w pokera. Dzięki nim w mig opanujecie postawy Texas Hold’em i będziecie mogli rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z pokerem. Z kolei dla tych bardziej zaawansowanych graczy mamy specjalne forum pokerowe, gdzie będą oni mogli wymienić się informacjami i doświadczeniami w temacie gry w pokera Texas Hold’em. A dla wszystkich pokerowych maniaków mamy wspaniałą informację – bonusy pokerowe. Tak, tak – teraz możecie pograć w Waszą ulubioną grę na prawdziwe pieniądze zupełnie za darmo. Sprawdźcie koniecznie!

Na koniec, serdecznie zachęcamy do pilnego śledzenia naszego profilu na Facebook’u. Nie zabraknie tam newsów i relacji z pokerowych turniejów z całego świata. No i rzecz jasna, będziecie cały czas na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi organizowanych przez nas turniejach pokerowych. Życzymy wysokich wybranych przy pokerowych stolikach!