Hobby i rozrywka

Uwielbiałam w dzieciństwie klocki Lego

Jestem dziewczyna ale wychowałam się wśród dwóch starszych braci, a więc również wśród ich zabawek. A oni niestety mięli tylko klocki Lego oraz jakieś pojazdy, jak to chłopaki, zaczęłam zatem bawić się klockami Lego bardzo wcześnie jako pięcioletnia dziewczynka, i z czasem to pokochałam, tak ze ja również dostawałam w prezencie zestawy klocków Lego. Mój pierwszy zestaw klocków Lego pamiętam to dnia dzisiejszego, był to bowiem zestaw duplo, z ludzikami oraz zwierzętami gospodarstwa rolnego.

Pamiętam ze uwielbiałam się bawić tymi ludzikami i zwierzętami, a z klocków Lego od starszych braci zbudowałam sobie wspaniałą stajnię dla zwierząt oraz domek dla ludzików z zestawu. gdy dorosłam zapomniałam o moim zestawie klocków Lego, który odłożony do wielkiego pudła z zabawkami, z pewnością do dnia dzisiejszego w nim tkwi, jednak kiedy moja córka dorośnie z pewnością wyciągnę dla niej ten wspaniały zestaw klocków Lego, aby mogła skosztować wspaniałej zabawy, jaką jest budowanie i tworzenie nowych rzeczy, a to właśnie dzięki klockom Lego można się tego nauczyć.

Mam również nadzieję, że moja córka nie wyrzuci tego pięknego zestawu klocków Lego, lecz będzie się nim zachwycać, tak jak ja kiedyś.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.18_1163]
Oceny: 0 (z 0 głosów)