Zaznacz stronę

Jestem dziewczyna ale wychowałam się wśród dwóch starszych braci, a więc również wśród ich zabawek. A oni niestety mięli tylko klocki Lego oraz jakieś pojazdy, jak to chłopaki, zaczęłam zatem bawić się klockami Lego bardzo wcześnie jako pięcioletnia dziewczynka, i z czasem to pokochałam, tak ze ja również dostawałam w prezencie zestawy klocków Lego. Mój pierwszy zestaw klocków Lego pamiętam to dnia dzisiejszego, był to bowiem zestaw duplo, z ludzikami oraz zwierzętami gospodarstwa rolnego.

Pamiętam ze uwielbiałam się bawić tymi ludzikami i zwierzętami, a z klocków Lego od starszych braci zbudowałam sobie wspaniałą stajnię dla zwierząt oraz domek dla ludzików z zestawu. gdy dorosłam zapomniałam o moim zestawie klocków Lego, który odłożony do wielkiego pudła z zabawkami, z pewnością do dnia dzisiejszego w nim tkwi, jednak kiedy moja córka dorośnie z pewnością wyciągnę dla niej ten wspaniały zestaw klocków Lego, aby mogła skosztować wspaniałej zabawy, jaką jest budowanie i tworzenie nowych rzeczy, a to właśnie dzięki klockom Lego można się tego nauczyć.

Mam również nadzieję, że moja córka nie wyrzuci tego pięknego zestawu klocków Lego, lecz będzie się nim zachwycać, tak jak ja kiedyś.