Zaznacz stronę

Coraz więcej sklepów oprócz oferowania wysokiej, jakości produktów zastanawia się również nad tym, w jaki sposób pakować je tak aby docierały one do klientów bez uszkodzeń. Szczególnie istotne jest to w przypadku sklepów handlujących wszelkiego rodzaju produktami wykonanymi ze szkła bądź innych delikatnych tworzyw, które w szczególności narażone są na uszkodzenia podczas transportu.

Jako producent opakowań kartonowych swoją ofertę kierujemy w szczególności do tego typu firm i oferujemy im bardzo wysokiej, jakości kartony, dzięki którym każda przesyłka będzie w pełni bezpieczna. Nasze kartony wykonane są z grubej tektury, dzięki czemu ich uszkodzenie podczas transportu jest praktycznie niemożliwe a co za tym idzie również ich zawartości. Proponujemy kartony klapowe, które charakteryzują się możliwością ich szczelnego zamknięcia. Dzięki temu każda przesyłka jest jeszcze bezpieczniejsza i jej uszkodzenie w takim kartonie jest wręcz niemożliwe. Zauważyło to już bardzo wiele firm, które bardzo chętnie wykorzystują opakowania klapowe do pakowania swoich produktów przy wysyłce.

Opakowania kartonowe dostępne są w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest ich idealne dopasowanie do wielkości przesyłki. To z kolei pozwala na zmniejszenie kosztów przesyłki, co jest dużym plusem dla klienta, który dzięki temu może zaoszczędzić pieniądze. W przypadku kartonów ich dużą zaletą jest również możliwość nadrukowania na nich loga firmy oraz jej danych. Kartony z nadrukiem są obecnie wykorzystywane przez dużą liczbę sklepów internetowych, które również w taki sposób pragną budować rozpoznawalność marki.

Karton z nadrukiem nawet po wyrzuceniu może przez pewien czas działać jak swego rodzaju reklama, ponieważ każdy, kto zwróci na niego uwagę dostrzeże nazwę sklepu i będzie mógł zapoznać się z jego ofertą. Sklepy, które zdają sobie z tego sprawę stale pozyskują nowych klientów i budują rozpoznawalność swojej marki. Przykładem słuszności takiego działania mogą być również globalne marki, które wszystkie swoje produkty pakują w specjalnie przygotowane kartony z nazwą ich brandu. Dzięki temu budują one renomę oraz samo ujrzenie odpowiednio przygotowanego kartonu z nazwą firmy jest już bardzo przyjemne i świadczy o pełnym profesjonalizmie. Kartony tego typu mogą być, więc bardzo atrakcyjne zwłaszcza dla początkujących sklepów, które nie mają jeszcze wyrobionej renomy.

Źródło: www.amataska.pl/katalog-fefco/pudelka-klapowe/