Zaznacz stronę

Jeśli jesteś w rynku na wysokiej wydajności klimatyzatora, trzeba wiedzieć trochę o skali oceny w zakresie efektywności energetycznej, aby pomóc odróżnić dobrą inwestycję od katastrofalnej jeden.Ocena efektywności dla klimatyzatorów jest znany jako ocena SEER. SEER oznacza Sezonowy współczynnik efektywności energetycznej i jest to stosunek produkowane ochłodzeniu do zużywanej energii.Wysoki wynik SEER oznacza bardzo wydajne urządzenia sieciowego.

Nowa jednostka AC może mieć oceny jasnowidza w dowolnym miejscu od 13 do 23, podczas gdy starsze modele mają zwykle ocena Widzącego z 10 lub pod. Jeśli inwestować w nowy system klimatyzacji, można zapisać w dowolnym miejscu od 10 do 70% na rachunku za usługi komunalne. Należy więc popisywać się na szczycie linii AC jednostki lub godzić się na tańszy model?

Klimat, home rozmiar i sezonowych czas mają duży wpływ na klimatyzatora, który jest właśnie dla Ciebie. Jeśli mieszkasz na Hawajach, gdzie pogoda jest idealna przez cały rok i pasaty utrzymania domów z coraz duszno, inwestowanie w górę Widzącego linii jednostki oceniono może nie otrzymać zwrotu z inwestycji masz nadzieję. Z drugiej strony, jeśli mieszkasz na południu, gdzie przez większą część roku pogoda jest gorąco i wilgotno, płacąc wyższą cenę do przodu dla jednostki AC będzie warto.

Oczywiście, kiedy jesteś wyborze klimatyzatora, tym wyższa ocena SEER, wyższy tag cena będzie.Ocena SEER jest zwykle pokazany na naklejce EnergyGuide dołączonej do urządzenia. Jeśli masz problemy z tym, czy też nie należy się popisywać początkowo lub zapisać pieniędzy z góry na jednostki o mniejszej widzącego rozważyć to.Wysoka wydajność klimatyzatora będzie płacić za siebie kilka razy na oszczędności mediów w trakcie jego trwania.